Hvem er Seismo?

Bag seismo.dk står en lang række skønne personer, som alle brænder for at bidrage til den demokratiske dannelse af vores unge mennesker.

Læs her om Seismo

Julius Tromholt-Richter

Redaktør
julius@seismo.dk

Simon Johansen 

Journalist
simon@seismo.dk

Aida Julia Rischel

Aida Riberholt-Rischel

Instruktør og manuskriptforfatter
aida@seismo.dk

Andreas Hansen

Andreas Hansen

Videojournalist
andreas@seismo.dk

Nanna

Journalist
nanna@seismo.dk

John Præstegaard

Ansvarshavende chefredaktør og direktør
john@seismo.dk

Kari Astrid Thynebjerg

Didaktisk konceptudvikler
kari@seismo.dk

Hannibal Kristensen

Studentermedhjælper
hannibal@seismo.dk